Turgay Demir : Serdar Aziz Beşiktaş'ın kapısından giremez
Turgay Demir : Serdar Aziz Beşiktaş'ın kapısından giremez

Turgay Demir : Serdar Aziz Beşiktaş’ın kapısından giremez

Turgay Demir : Serdar Aziz Beşiktaş’ın kapısından giremez demeci ile transfere dair gündemin en çok konuşulanlarından oldu.

Beşiktaş takımının devre arası transfer planlamasının ne yönde şekilleneceğine dair konuşan spor yorumcuları henüz netleşebilmiş değiller. Fakat ilgilenilen isimlerden birkaçı belliyken ve Tolgay Arslan krizi sürerken ortaya bir iddia atılmıştı.

TOLGAY ARSLAN SERDAR AZİZ TAKASI KONUŞULDU

Tolgay Arslan ve Serdar Aziz takası Beşiktaş Galatasaray takımları arasında yapılacak iddiaları çok konuşuldu. Ancak birçok Beşiktaş’lı taraftar ve spor yazarları bu konuya olumsuz baktı. Takımda ki yetersizliğine rağmen kalitesi ve formu ortada olan bir Tolgay ile Galatasaray’da eksileri olan bir Serdar Aziz takası mümkün görülmedi.

TURGAY DEMİR TARAFTARIN HİSLERİNE TERCÜMAN OLDU

Turgay Demir gerçektende bir spor programında kendisine bu soru yöneltilince “Serdar Aziz Beşiktaş’ın kapısından giremez” cevabı ile taraftarın hislerine tercüman oldu. Beşiktaşlı yöneticilerinde yalanladığı bu takas meselesini şişiren taraflı basın yayın organları ise kendilerini kulüp yalanlayana kadar durmuyorlar. Her seferinde ortaya bir yalan atıp ta ki Beşiktaş JK tarafından resmi olarak yalanlanmaktan utanmayan bir kesim var. Bununla prim yapıyorlar garibanlar ne yapsınlar?

Benzer yazılar

Fikret Orman'dan primler duyurulunca gözler futbolcularda

Fikret Orman’dan primler duyurulunca gözler futbolcularda

Fikret Orman’dan derbiye dair primler duyurulunca gözler futbolculara çevrildi ve maçta ki eforlarıyla hırsları merak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.