Türkiye İtibar Endeksi Türkiye’nin En İtibarlı Kulübü Olarak Beşiktaş’ı Seçti

Türkiye İtibar Endeksi Türkiye'nin En İtibarlı Kulübü Olarak Beşiktaş'ı Seçti
Türkiye İtibar Endeksi Türkiye'nin En İtibarlı Kulübü Olarak Beşiktaş'ı Seçti

Türkiye İtibar Endeksi kurumu yaptığı incelemeler sonucunda elde edilen verilerle Türkiye’nin en itibarlı spor kulübü olarak Beşiktaş’ı seçti.

Başkan yardımcımız Ahmet Nur Çebi’nin de katılımıyla gerçekleştirilen ödül töreninde Beşiktaş’ın ödülü de yöneticiler tarafından sayın Çebi’ye takdim edildi. Dünya genelinde büyük ses getiren ve projeleri ile yüksek yankılar uyandıran Beşiktaş, araştırma kurumları ve Türkiye İtibar Endeksi tarafından da fark edilerek itibarı en yüksek spor kulübü ödülünü almaya hak kazandı.

Come To Beşiktaş sloganı ile kendini dünyaya tanıttırma yolunda büyük yol kat eden kulübümüzün bu sloganı artık diğer kulüpler tarafından da kullanılır oldu. Sonrasında yavru kartal ve sanal futbol ortamlarının geliştirilmesi ile Vodafone Park’ın adeta bir teknoloji üssüne dönüşmesi de marka bilinirliğini artırdı. Türkiye İtibar Endeksi de bu başarıları ve analizleri inceleyerek kulübümüzün ödünü takdim etti.

Beşiktaş kulübünün başkanı sayın Fikret Orman’ın imza attığı ve başı çektiği başarılı projeler Avrupa ülkelerinin yanı sıra uzak doğu ve Afrika ülkelerinde de çok sevildi. Uluslar arası reklam faaliyetleri ile başlatılan marka bilinirliği girişimleri sonuçsuz kalmayıp Beşiktaş’ı dünyada duymayan kalmadı. Tebrikler Beşiktaş

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.