Vagner Love Bu Seferde Sporting Lizbon Aşığı Oldu !!

Vagner Love Bu Seferde Sporting Lizbon Aşığı Oldu !!
Vagner Love Bu Seferde Sporting Lizbon Aşığı Oldu !!

Vagner Love bilindiği gibi Ocak ayı devre arası transferleri kapsamında Beşiktaş takımına Aytemiz Alanyaspor‘dan entrikalı şekilde transfer edilmişti. Oyuncunun bonservisini almak bir yana transfer işlemini gerçekleştirmek için uğraşan başkan Fikret Orman da çok çaba harcamıştı. Ardından Alanyaspor başkanının direnmesi ve göndermemek istememesi sonrası Vagner Love dava açacağını bile söylemişti. Sonunda zor durumda kalan Alanyaspor başkanı ise Beşiktaş başkanımız Fikret Orman ile pazarlığa oturmak zorunda kalmıştı. İlk olarak Alanya da bulunan Kartal Yuvası mağazasında poz vererek sosyal medyayı karıştıran Vagner Love, şimdi ise Portekiz takımlarından Sporting Lizbon ismini konuşmaya başladı.

VAGNER LOVE BEŞİKTAŞ İÇİN BÜYÜK HATA OLDU

Vagner Love transferi şampiyonluk yolunda zorluklara göğüs geren bir Beşiktaş için gerçekten de büyük hata oldu. İlk olarak adını Alanyaspor da top koştururken Alanya Kartal Yuvası mağazasında çekildiği resim ile duyuran Love, transfer işlemi gerçekleşene kadar Alanyaspor yönetimine baskı kurmuştu. Başkan gitmesine izin vermeyip Beşiktaş 5 milyon verirse gidersin diyince sosyal medyadan paralarını almadıklarına ve bu yüzden hakkını arayarak ilgili resmi makamlara başvuracağını yazmıştı. Yalnız bu gelişmeler gerçektende centilmen bir tablo sergileyen Beşiktaş kulübüne yakışmayacak bir futbolcu olduğunu gösteriyordu. Derken herşey bitti ve transfer gerçekleşti. Takıma geldiğinden beri çok kötü performans gösterip doğru düzgün ilk 11 de kolay şans bulamayan Love, şimdi de gözünü Portekiz ligine dikmiş.

LOVE : SPORTING BÜYÜK BİR TAKIM ŞANS BULURSAM OYNAMAK İSTERİM!

Beşiktaş kulübünün büyük ümitlerle Cenk Tosun sonrası takıma golcü olarak transfer ettiği Vagner Love, verdiği röportajlardan anlaşıldığı kadarı ile takıma birşey katmak değil sadece oynamak istiyor. Kaliteli takımların kadrolarında yer alarak şöhretini pekiştirmek ilk hedefi olan kişilerin başarılı olamamaları bir hayat kanunu aslında. Love ise bundan haberdar olmadan sürekli olarak şu takımda oynamak istiyorum bu takımda oynamak istiyorum diyor. Aytemiz Alanyaspor da iken Beşiktaş ta oynamak istiyorum dedi ve Alanyaspor başkanı ile takışarak yakışık almayacak hareket ve sözler sarfedip amacına ulaşarak Beşiktaş‘a transfer oldu. Oldu olmasına ama geldiğinden beri Beşiktaş‘a bişey katamayan Love, şimdi de Portekiz’in O Jogo gazetesine verdiği röpoortajda Sporting Lizbon diyor. Portekiz liginin çok kaliteli olduğunu ve eğer fırsat bulabilirse Sporting Lizbon gibi çok kaliteli bir kulüpte oynamak isterim dediğini okuyoruz. Nereye bu gidiş? Şenol hoca Bayern karşısına umarız Love’u çıkartmaz, maç sırasında Bayern Münih’e de hayranlık duyarsa kendisine fırsat oluşturmak istemesi kaçınılmaz!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.