Vagner Love Bugün Beşiktaş ile Sözleşmeyi İmzalayacak! Beşiktaş transfer haberleri

Vagner Love Bugün Beşiktaş ile Sözleşmeyi İmzalıyor! Transfer Haberleri

Beşiktaş transfer haberleri konu başlıklarından en çok dikkat çekeni olan Vagner Love Beşiktaş transfer haberleri oldu. Son günlerin en çok sansasyon oluşturan ismi  Vagner Love, her konuda Beşiktaş ile aralarında anlaşmalarına rağmen Alanyaspor’un başkanı ile anlaşmazlıklar yaşayarak süreç uzadı. BJK haberleri en çok bu konudan bahsederken siyahi futbolcunun Beşiktaş aşkı ve Alanya’da ki Kartal Yuvası mağazasını ziyareti de çok konuşuldu. Bu ziyaretin en önemli detayı ise Love’un Beşiktaş transfer haberleri dedikodularının başladığı bir dönemde Kartal Yuvası mağazasında resim çekilmesi idi.

Vagner Love ile Alanya Başkanı Çok Çekişti!

Vagner Love geçtiğimiz sene Alanya takımında top koştururken bile kendisi ile yapılan bir röportajda, Beşiktaş Türkiye’nin en iyi takımı bence ifadelerini kullanmış ve her fırsatta Beşiktaş’a olan sevgisini göstermişti. Ardından Beşiktaş başkanı Fikret Orman, takımın golcüsü Cenk Tosun’un gönderilmesinden sonra onun yerini dolduracak bir forvet arayışına girdi. Takımın teknik direktörü Şenol Güneş ile yaptıkları araştırmalar sonucunda kardeş takım Alanyaspor’un 33 yaşında ki golcüsü Vagner Love‘u transfer etmeyi uygun buldular. Love kendisine sunulan transfer teklifine hiç düşünmeden evet dedi. Beşiktaş taraftarlarından bir kısmı 33 yaşında ki adamı ne yapacaksınız diye sormaya başladı. Fakat transferi kafasına koyan Fikret Orman, Alanyaspor başkanı Hasan Çavuşoğlu ile görüştü. Çavuşoğlu bu süpriz teklife devre arası olduğundan ve hazırlıksız yakalandığından sıcak bakmayıp işi yokuşa koştu. Beşiktaş para ve takas teklif ettiği halde Çavuşoğlu 5 milyon euro dedi ve konuyu kapattı. Fikret Orman ise Mustafa Pektemek ile 3,2 milyon euro teklfini yaptı. Çavuşoğlu ise gitmek istiyorum diyen Love’a Beşiktaş 5 milyon verirse gidersin cevabını verdi. Fakat bu restleşmelerin sonunda en son dün akşam sosyal medya hesabından Alanyaspor aleyhine maaşların ödenmediği ve oyalandıkları yönünde bir mesaj paylaşan Love’un takımda tutlmasının sıkıntı çıkaracağı belli oldu. Çavuşoğlu artık istemese de Love’un gitmesine taraftar oldu.

Vagner Love Beşiktaş’a Bugün İmzayı Atacak!

Vagner Love en sonunda verdiği mücadeleyi kazandı ve başkanları Hasan Çavuşoğlu’nu mağlup ederek Beşiktaş‘a gitmesine izin vermesini mecburi hale getirdi. Beşiktaş başkanı Fikret Orman ise en son teklif ettikleri 3,2 milyon euro olan bonservis bedelini Mustafa Pektemek’i de takas olarak vermekle artırmıştı. Fakat olayların bu derece yılan hikayesine dönmesinin ve Love’un Alanyapsor yönetimine takındığı tavırların ardından oluşan buzullar masrafa yansıdı mı? Beşiktaş transfer haberleri gündemini en çok meşgul eden bu sorunun tam cevabını ancak transferin gerçekleşeceği bugün içerisinde net olarak öğrenebileceğiz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.