Van depreminin 7. yıl dönümünde Beşiktaşlı taraftarlardan paylaşım
Van depreminin 7. yıl dönümünde Beşiktaşlı taraftarlardan paylaşım

Van depreminin 7. yıl dönümünde Beşiktaşlı taraftarlardan paylaşım

Van depreminin 7. yıl dönümünde Beşiktaşlı taraftarlardan İnönü stadyumunda sahaya atılan atkılarla bir paylaşım yapılarak vefat edenlere rahmet temennilerinde bulunuldu.

Beşiktaş takımının taraftarları 7 yıl önce bugün Van’da meydana gelen deprem sonrası depremzedelere eşya ulaştırmak için sahaya atkılarını atmışlardı. 23 Ekim 2011 tarihinde yapılan derbi karşılaşması sırasında yapılan bu hareket çok büyük takdir toplamıştı.

Beşiktaş haberi – Bugün bizler yine Van depreminde vefat edenlere Allah’tan rahmet ailelerine de baş sağlığı dualarımızı iletiyoruz.

TARİHTE BUGÜN | 7 yıl önce bugün, Beşiktaş tarftarı #VanDepremi mağdurlarına gönderilmek üzere atkılarını sahaya attı. TFF yönetimi, Beşiktaş’a 20.000 lira para cezası vererek, yardıma ceza kesen kurum olarak tarihe geçti. #23Ekim2011 ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ Daha Güçlü Bir Sosyal Medya İçin; 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻 TAKİPTE KAL 😎 🦅 @daimabesiktas1903 👍🏻✊ 👆👆👆👆👆👆👆👆👆👆 #besiktas #siyahbeyaz #karakartal #black #white #kartal #zaferbizimolacak #daimabeşiktaş1903 #sevdamızınpeşindeyiz #lavittoriasaranostra #aslapesetme #daimabesiktas1903 #zaferbizimolacak #vodafonearena #pepe #Larin #LoVe #queresma #babel #atiba #fabri #fikretorman #adriano #efendibesiktas #şenolgüneş

DaimaBEŞİKTAŞ (@daimabesiktas1903)’in paylaştığı bir gönderi ()

TFF YARDIM İÇİN CEZA KESEN TEK RESMİ KURULUŞ ÜNVANINA SAHİP OLDU

Sahaya atılan atkılar sonrası TFF, Beşiktaş kulübüne kestiği ceza ile tarihe “Yardıma karşı ceza kesen ilk resmi kuruluş” olarak geçti. Böyle bir zamanda tolere edilemeyen masum bir davranışı ne şekilde açıklamak mümkün siz düşünün.

Benzer yazılar

Fenerbahçe Zenit maçı canlı izle - FB Zenit canlı

Fenerbahçe Zenit maçı canlı izle – FB Zenit canlı

Fenerbahçe Zenit maçı canlı izle – FB Zenit canlı izle sayfamızda sizlere bu akşam ki …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.